Чернігівська броварня – це Батьківщина пива №1 в Україні "Чернігівське Світле"

Чернігівська броварня була побудована у 1976 році з використанням чеських технологій. Броварня стала основним виробничим підрозділом Чернігівського виробничого об'єднання пиво-безалкогольної промисловості Держагропрому СРСР, продукція якої, продавалася на території Чернігівщини і транспортувалася в сусідні Київську, Сумську та Брянську області. 

Сьогодні тут працює понад 350 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу, а щодня може розливатися більше 1,45 млн. л. пива. Саме завдяки щоденній праці експертів та сучасному обладнанню броварні – вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються в найбільш відомі торгівельні марки пива в Україні.

Броварня має свої глибоководні свердловини та новітні очисні споруди. Чернігівська броварня має ліцензію на виробництво пива Beck's, що випускається за німецьким законом про чистоту пивоваріння.

Продукція:
Stella Artois, Staropramen, Staropramen Wheat, Чернігівське Світле, Чернігівське Міцне, Чернігівське Преміум, Чернігівське Біле, Beck’s, Taller, Taller Maibock, Рогань Традиційне

Контакти:
Чернігівське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна»
14037, м. Чернігів, вул. Інструментальна, 20 
Тел: (0462) 65-26-02, Факс: (0462) 65-15-76.

Для запису на екскурсію:
заповніть електронну форму або зателефонуйте за номером (050) 413 70 77