Миколаївська броварня – це душа пивоварного Півдня – місце, де народилось пиво торгововельної марки «Янтар».

Миколаївська броварня була побудована у 1973 році за чеським проектом з використанням найбільш досконалих на той час технологій. У 1994 році броварня була приватизована зі створенням акціонерного товариства. Це привернуло іноземні інвестиції, за рахунок яких, було проведено реконструкцію виробничих потужностей.

Сьогодні тут працює понад 250 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу, зберегають традіції оригінальгого смаку пива. Саме завдяки щоденній праці і мистецтву миколаївських експертів та сучасному обладнанню броварні – вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються в найбільш відомі українські торгові марки пива і є змога розливати 60 тис. пляшок на годину.
Броварня має свої очисні споруди.

Це єдина броварня в Україні, яка виробляє пиво "Біла ніч". Підприємство має впроваджену та сертифіковану систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог ДСТУ ISO 22000:2007.

Продукція:
Чернігівське Світле, Чернігівське Міцне, Чернігівське Біле, Чернігівське Біле Радлер, Чернігівське Біла Ніч, Рогань Традиційне Світле, Рогань Монастирське, Янтар Світле, Янтар Чорний Принц, Янтар Адміральське, Жигулівське Віденське.​

Контакти:
Миколаївське відділення ПРАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА"
54050, Україна, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 320
Тел: (0512) 70-80-49, факс: (0512) 70-80-42  

Для запису на екскурсію:
заповніть електронну форму або зателефонуйте за номером (050) 413 70 77