Наша компанія виготовляє і продає пиво для відповідального споживання особам, які досягли віку, з якого згідно законодавства дозволено купувати і споживати пиво. Ми пишаємося своїми брендами, історією та традиціями. Наше пиво вариться з натуральних інгредієнтів преміальних сортів, щоб забезпечити високу якість продукту для наших споживачів.
Компанія AB InBev - одна з провідних міжнародних компаній по виробництву пива. Тому для нас особливо важливо дотримуватися стандартів соціальної відповідальності в рекламі і продажу нашого пива.
Наша стратегія із соціальної відповідальності заснована на трьох основних напрямках - відповідальне споживання алкоголю, захист навколишнього середовища і розвиток суспільства, в якому ми живемо.


Відповідальне споживання алкоголю

Ми розвиваємо культуру споживання алкоголю. Щорічно компанія реалізує безліч програм, спрямованих на профілактику продажу алкоголю неповнолітнім і управління транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння. Ми виступаємо проти надмірного споживання алкоголю. І керуємось Кодексом відповідального   маркетингу та комерційних комунікацій, щоб донести правильну інформацію до споживача. 


Захист навколишнього середовища
Наше завдання бути максимально ефективними у використанні природних ресурсів:
1. Дбайливо ставитися до споживання води
2. Переробляти відходи
3. Знижувати споживання електроенергії
4. Скорочувати викиди вуглекислого газу на виробництві та в логістичних процесах

Ми керуємось Кодексом Етичних закупівель, що дозволяє залучати всіх наших партнерів до ЕКО програм.


Суспільство, в якому ми живемо
Група компаній представлена в багатьох країнах світу, і робить вагомий внесок у розвиток економіки кожної країни. Ми створюємо нові робочі місця, дотримуємося податкового законодавства країни, а також беремо участь в освітніх програмах університетів, і розвиваємо корпоративне волонтерство.